FOCENÍ DĚTÍ V RÁMCI SAMOSTATNÉHO BALÍČKU

Samostatné focení dětí

Pokud se nechcete stresovat tak omezeným časem jako je u rychlofocení a chcete více retušovaných fotografií, můžete se objednávat na samostatné focení.

Kolik stojí samostatné focení dětí?

Ceny jsou závislé na počtu retušovaných fotografií a naleznete je ZDE Za focení se rovněž platí v den focení. Ale je možnost, pokud si vyberete více fotografií, doplatit zbývající částku na účet.

Kdy se na focení objednám?

Obvykle mívám termíny obsazené opravdu hodně dlouho dopředu, proto se nebojte objednávat s několikaměsíčním předstihem.

Jak se objednávat?

Kontaktovat mě můžete přes email, facebook nebo telefonicky. Domluvíme se v jakém měsíci by se mělo focení konat a já si Vás na daný měsíc napíšu do fronty. Na konci měsíce předcházejícího tomu, kdy se má focení konat, se Vám sama ozvu a dohodneme si konkrétní termín.

Jak si mohu vybrat vhodný termín?

Aktuálně se mi jako vhodná metoda k domlouvání termínů osvědčil objednávkový kalendář, který vytvářím na těchto stránkách. Na konci předešlého měsíce tedy všem, které mám zapsané ve frontě čekající na termín v následujícím měsíci, rozešlu odkaz na tento objednávkový kalendář, kde jsou vyznačeny volné termíny a vy si pohodlně můžete sami vybrat den, který Vám bude nejlépe vyhovovat a vyplněním krátkého formuláře si tento den rezervujete.

Kdy si upřesníme podrobnosti o focení?

Základní informace již od Vás budu vědět z objednávkového formuláře, ale je potřeba den dva před focením si upřesnit, zda budete chtít focení ateliérové nebo venkovní. V případě ateliérového do jakého stylu budeme ladit scény (můžete mi sami poslat jaké scény se Vám nejvíce líbí a já Vám je připravím) a v případě exteriérového, kde se konkrétně sejdeme.

Co si vzít s sebou na focení?

Na focení s sebou klidně vezměte více oblečení a spolu pak vybereme nejvhodnější.

Kdy za focení zaplatím?

Platba probíhá v hotovosti v den focení. Pokud si vybere více fotografií, než jste si při focení zaplatili, je možné mi doposlat za zbylé fotografie částku na účet. Ceny za konkrétní balíčky a za fotografie nad rámec balíčků vždy najdete v sekci CENÍK.

Kdy fotografie uvidím?

Maximálně do tří dnů od focení Vám odešlu odkaz s náhledy a heslem, které bude odkaz po otevření vyžadovat. Po načtení galerie náhledů, si sami vyberete fotografie, které budete chtít retušovat. Výběr provedete tak, že každou vybranou fotografii označíte srdíčkem „favorite“ umístěným nad fotografií a až bude Váš výběr kompletní, pošlete mi informativní email, abych věděla, že se již nebude měnit. Od okamžiku, kdy mi zašlete zprávu, že je Váš výběr konečný bude úprava fotografií trvat cca 3-4 týdny (doba se může lišit v závislosti na aktuální vytížennosti). Hotové retušované fotografie Vám pak odešlu na email přes úschovnu tzn. na email obdržíte odkaz ke stažení.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram