FOCENÍ DĚTÍ V RÁMCI SAMOSTATNÉHO BALÍČKU

Pokud se nechcete stresovat tak omezeným časem jako je u rychlofocení, bojíte se, že nestihnete chytit termín na rychlofocení a nebo zkrátka jen chcete plně retušované fotografie, můžete se objednávat na samostatné focení.


KDY SE NA FOCENÍ OBJEDNÁM?

Obvykle mívám termíny obsazené opravdu hodně dlouho dopředu, proto se nebojte objednávat s několikaměsíčním předstihem.

JAK SE OBJEDNAT?

Kontaktovat mě můžete přes email, facebook nebo telefonicky. Domluvíme se v jakém měsíci by se mělo focení konat a já si Vás na daný měsíc napíšu do fronty. Na konci měsíce předcházejícího tomu, kdy se má focení konat, se Vám sama ozvu a dohodneme si konkrétní termín.

JAK SI VYBRAT VHODNÝ TERMÍN?

Aktuálně se mi jako vhodná metoda k domlouvání termínů osvědčil objednávkový kalendář, který vytvářím na těchto stránkách. Na konci předešlého měsíce tedy všem, které mám zapsané ve frontě čekající na termín v následujícím měsíci, rozešlu odkaz na tento objednávkový kalendář, kde jsou vyznačeny volné termíny a vy si pohodlně můžete sami vybrat den, který Vám bude nejlépe vyhovovat a vyplněním krátkého formuláře si tento den rezervujete.


KDY SI UPŘENÍME PODROBNOSTI K FOCENÍ?

Základní informace již od Vás budu vědět z objednávkového formuláře, ale je potřeba den dva před focením si upřesnit, zda budete chtít focení ateliérové nebo venkovní. V případě ateliérového do jakého stylu budeme ladit scény (můžete mi sami poslat jaké scény se Vám nejvíce líbí a já Vám je připravím) a v případě exteriérového, kde se konkrétně sejdeme.


CO SI VZÍT S SEBOU NA FOCENÍ?

Na focení s sebou klidně vezměte více oblečení a spolu pak vybereme nejvhodnější.


PLATBA FOCENÍ

Platba probíhá v hotovosti v den focení. Pokud si vybere více fotografií, než jste si při focení zaplatili, je možné mi doposlat za zbylé fotografie částku na účet. Ceny za konkrétní balíčky a za fotografie nad rámec balíčků vždy najdete v sekci CENÍK.


KDY FOTOGRAFIE UVIDÍM?

Maximálně do tří dnů od focení Vám odešlu odkaz s náhledy. Po načtení galerie náhledů, si sami vyberete fotografie, které budete chtít retušovat. Až bude Váš výběr kompletní, dáte ho jednoduše odeslat a mě se zobrazí datum, kdy jste výběr dokončili. Od tohoto data bude úprava fotografií trvat cca 4-5 týdnů (doba se může lišit v závislosti na aktuální vytíženosti). Hotové retušované fotografie Vám pak odešlu na email přes úschovnu tzn. na email obdržíte odkaz ke stažení.


Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram