FOCENÍ DĚTÍ V RÁMCI SAMOSTATNÉHO BALÍČKU

Pokud se nechcete stresovat tak omezeným časem jako je u rychlofocení, bojíte se, že nestihnete chytit termín na rychlofocení a nebo zkrátka jen chcete plně retušované fotografie, můžete se objednávat na samostatné focení.

KOLIK STOJÍ TAKOVÉ FOCENÍ

Ceny jsou závislé na počtu retušovaných fotografií a naleznete je ZDE Za focení se rovněž platí v den focení. Za fotografie vybrané nad rámec balíčku, se pak doplatek zasílá na účet.

KDY SE NA FOCENÍ OBJEDNÁM

Obvykle mívám termíny obsazené opravdu hodně dlouho dopředu, proto se nebojte objednávat s několikaměsíčním předstihem.

Jak se objednávat?

Kontaktovat mě můžete přes email, facebook nebo telefonicky. Domluvíme se v jakém měsíci by se mělo focení konat a já si Vás na daný měsíc napíšu do fronty. Na konci měsíce předcházejícího tomu, kdy se má focení konat, se Vám sama ozvu a dohodneme si konkrétní termín.

Jak si mohu vybrat vhodný termín?

Aktuálně se mi jako vhodná metoda k domlouvání termínů osvědčil objednávkový kalendář, který vytvářím na těchto stránkách. Na konci předešlého měsíce tedy všem, které mám zapsané ve frontě čekající na termín v následujícím měsíci, rozešlu odkaz na tento objednávkový kalendář, kde jsou vyznačeny volné termíny a vy si pohodlně můžete sami vybrat den, který Vám bude nejlépe vyhovovat a vyplněním krátkého formuláře si tento den rezervujete.

Kdy si upřesníme podrobnosti o focení?

Základní informace již od Vás budu vědět z objednávkového formuláře, ale je potřeba den dva před focením si upřesnit, zda budete chtít focení ateliérové nebo venkovní. V případě ateliérového do jakého stylu budeme ladit scény (můžete mi sami poslat jaké scény se Vám nejvíce líbí a já Vám je připravím) a v případě exteriérového, kde se konkrétně sejdeme.

Co si vzít s sebou na focení?

Na focení s sebou klidně vezměte více oblečení a spolu pak vybereme nejvhodnější.

Kdy za focení zaplatím?

Platba probíhá v hotovosti v den focení. Pokud si vybere více fotografií, než jste si při focení zaplatili, je možné mi doposlat za zbylé fotografie částku na účet. Ceny za konkrétní balíčky a za fotografie nad rámec balíčků vždy najdete v sekci CENÍK.

Kdy fotografie uvidím?

Maximálně do tří dnů od focení Vám odešlu odkaz s náhledy. Po načtení galerie náhledů, si sami vyberete fotografie, které budete chtít retušovat. Až bude Váš výběr kompletní, dáte ho jednoduše odeslat a mě se zobrazí datum, kdy jste výběr dokončili. Od tohoto data bude úprava fotografií trvat cca 4-5 týdnů (doba se může lišit v závislosti na aktuální vytíženosti). Hotové retušované fotografie Vám pak odešlu na email přes úschovnu tzn. na email obdržíte odkaz ke stažení.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram