FOCENÍ SE ZVÍŘÁTKY

V PŘÍPADĚ RYCHLOFOCENÍ

V první řadě bych chtěla říct, že jde o focení se zvířátky a je tedy vhodné se zamyslet nad tím, jestli Vaše dítě/děti mají ke zvířatům vztah. Pejsek je hodný a přítulný, sovička je také hodná, ale samozřejmě má drápky. Je dobré dát třeba něco pod tričko nebo svetřík pod rukáv, kde by sovička byla, ale kdyby si nějak přešlápla, tak to zkrátka může trochu píchat. Je třeba upozornit, že pokud se děťátko zasekne, že se se zvířetem fotit nebude tak i přesto po Vás budu focení chtít z větší části zaplatit. Jednak musím za každého zaplatit majitelům zvířátek a jednak to nemůže být přičítáno mě ani chovatelům, když se dítě nebude přes všechnu naší snahu chtít se zvířátkem vyfotit. Proto opravdu dobře uvažte, zda je toto focení pro Vás vhodné a doporučila bych ho pro dětičky starší pěti let, nebo opravdu spolupracující děti. S ohledem na zvířata, nebudu brát děti mladší tří let, aby zvířátkům neubližovaly. Určitě by nebylo žádoucí žádné píchání do očiček, tahání za uši nebo za ocas apod.

Jedná se opravdu o dětské focení nikoliv rodinné. Opět s ohledem na zvířátka, neberte s sebou babičky, dědečky, tetičky apod. Uvažovala jsem, jak to nejlépe zorganizovat a nejlépe se mi tváří varianta, že pozvu pouze tři zákazníky na ten jeden den. Sejdeme se všichni v jeden čas na stanoveném místě a focení bude probíhat tak, že nejprve vyfotím všechny dětičky třeba se sovičkou, poté všechny s „Vlkem“ a klidně, když bude časový prostor tak i s poníkem. Nebudu Vás zvát tradičně po půl hodinkách, jako to dělám obvykle, už proto, že se od auta musíme přemístit do ohrady a bylo by zbytečně zmatečné, kdybych musela pro každého k autu a pak zpět. Vzhledem k tomu, že budu brát jen tři, focení všech nezabere déle než maximálně hodinu a půl, a to už je i s časovou rezervou. Myslím si že děti, co se zrovna nebudou fotit se zabaví s ostatními zvířátky 😊 Kvůli této skutečnosti, by bylo opravdu nejlepší, kdyby Vás přijelo co nejméně (úplně nejlépe rodič + dítě/děti)

Oblečení dejte dětem nějaké vhodné k fotkám „v lese“. Osvědčil se kožíšek – kožešinová vestička (na holčičku 4-6 let mohu půjčit  velikost 116) budou hezké pletené vzory, hnědé, okrové nebo červené barvy, zkrátka něco k podzimu. Ideálně žádné svítivé tenisky, ale rovněž klidně nějaké okopané retro botičky nebo něco v přírodních barvách, nejlépe bez znaku Adidas nebo Nike přes celou botu. Krásně vypadají přírodní materiály, tedy ne zrovna nejtřpytivější šatičky nebo šusťákové bundy ale spíše kožíšky, vlněné věci apod. Věřím, že zvolíte vhodné oblečení, aby fotky byly co nejlepší. Můžete vzít i něco na převléknutí a v čase, kdy se zrovna nebude fotit se může převléknout. K fotkám holčiček s Vlčkem, když budete mít nějaký červený čepeček nebo šatičky, můžeme to pojmout i opravdu jako Karkulku, není to ale podmínkou 😊

CENA RYCHLOFOCENÍ: Cena bude 1800 Kč a v této ceně bude 6 opravdu profesionálně retušovaných fotek, jako je tomu z klasických samostatných focení. Budete mít možnost fotky si vybrat a budete mít možnost zaplatit si nějaké nad rámec balíčku. Budu zasílat náhledy na emaily, ze kterých si vyberete. 6 fotek je v ceně focení, každá další fotka bude stát 150 Kč.

V PŘÍPADĚ SAMOSTATNÉHO FOCENÍ

Pokud byste měli zájem o toto focení v rámci samostatného balíčku, není to problém. Toto focení není vhodné jen pro dětičky ale i na příklad pro glamour fotky dospělých žen apod. Je i možnost domluvit se se mnou na líčení či účesu. Samozřejmě pokud ale chcete dětské focení se zvířátky a chcete jen využít komfortu samostatného focení, je toto určitě dobrou volbou.

Cena za balíček 12 retušovaných fotek bez líčení a bez účesu: 3000 Kč (Každá další vybraná fotografie nad rámec balíčku 150 Kč/ks)

Cena za balíček 12 retušovaných fotek s líčením i účesem 3900 Kč (Každá další vybraná fotografie nad rámec balíčku 150 Kč/ks)

Hotové fotky zasílám vždy v elektronické podobě na emai přes portál uschovna.cz

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram