Portrét, Glamour, Akt

Vzhledem k tomu, že na zmíněný typ fotografií se hlásí především ženy, budu oslovovat ženy, nicméně i muži jsou vítáni a možná o to více vítáni, že jich příliš mnoho na focení nechodí.

Chtěla byste ve stáří mít hezkou památku na to, jak jste byla mladá a vypadala k světu? Darovat fotografie svému partnerovi k narozeninám, Vánocům či jiným příležitostem? Nebo byste si chtěla jen tak trošku zvednout sebevědomí a mít svoje hezké fotky? Určitě mě kontaktujte. Budu se moc těšit na spolupráci s Vámi!

Kdy se objednat?

Určitě s objednáním na focení nečekejte „až zhubnete“ nebo „až Vám narostou vlasy“ apod. Každá žena se dá krásně zachytit a fotografie se pak vyladí při retušování. Proto neotálejte a klidně se objednejte, uvidíte, že nebudete litovat.

Na fotografování se objednává cca 14 dní předem.

Co si vzít s sebou?

Jedna z prvních otázek, které Vás napadají je, co si s sebou na takové focení přinést. Určitě je lepší vzít si více věcí, než méně. Z oblečení určitě něco světlého, něco tmavšího, abychom mohli případně prostřídat nějaká fotografická pozadí. Vezměte si s sebou cokoliv zajímavého, extravagantního, třeba i věci, které byste na sebe normálně nevzala, protože jsou příliš výstřední. Fotografie má ráda výrazné doplňky, masivní šperky, zajímavé čepice, šátky, výstřední boty, zkrátka cokoliv zajímavého doma najdete. Opomeňte skutečnost, že černá zužuje a vezměte klidně barevné topy, chlupaté vestičky nebo kožíšky atd.

Jak probíhá výběr fotografií k retuši?

Na focení vyfotíme mnoho snímků v nejvyšší „RAW“ kvalitě. z těchto snímků Vám sama vyberu požadovaný počet fotografií k retuši a ty Vám pak podle domluvy zašlu buď elektronicky, nebo si je můžete vyzvednout na DVD. Neposkytuji neupravené fotografie ani nezasílám náhledy. Nemusíte se ale vůbec obávat, že bych vybrala nějaké fotografie, kde Vám to nesluší. Po několikaleté praxi dokáži již dobře odhadnout z jaké fotografie může vzniknout po nějaké lehčí úpravě opravdu dobrý snímek. Vzhledem k této inovaci není vůbec nutné skládat předem zálohu a upravené fotografie obdržíte do 14ti dnů. Platbu je pak možné provést při vyzvedávání DVD s výslednými fotografiemi.

Jak a kdy fotografie obdržím?

Úprava fotografií trvá maximálně 2 týdny. Upravené fotografie, pak vypaluji na DVD. Fotografie standardně NEPŘEDÁVÁM v tištěné formě, ale pouze na DVD. Fotografie v tištěné podobě mohu poskytnout pouze za příplatek. Další možností předání fotografií, zejména pro zákazníky, kteří nejsou z blízkého okolí, je opět zaslání elektronickou formou, nebo zaslání dvd poštou.

Kolik takové fotografování stojí?

Kompletní aktuální ceník naleznete v horní záložce se stejnojmeným názvem.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram