REZERVACE TERMÍNŮ ŘÍJEN 2020

DŮLEŽITÉ! DŮLEŽITÉ! DŮLEŽITÉ! DŮLEŽITÉ! DŮLEŽITÉ! DŮLEŽITÉ! DŮLEŽITÉ!

PŘEČÍST CELÉ PŘED REZERVACÍ TERMÍNU!

Kdo může termín rezervovat:

Hezký den, vítám Vás v novém systému pro rezervaci termínů. Rezervace slouží POUZE pro zákazníky, kteří jsou u mě zapsaní v ČEKACÍ LISTINĚ na daný měsíc, ostatním bude žádost o rezervaci ZRUŠENA (pokud víte, že u mě zapsaní nejste- tzn. předem jsme se nedomlouvali na focení v daném měsíci, pak to prosím ani nezkoušejte, opravdu všechny takové rezervace ruším). Pokud máte zájem o focení, musíte se se mnou nejprve spojit a já si Vás zapíši do fronty na daný měsíc a teprve potom Vám umožním učinit rezervaci přes tento formulář. Je třeba se zapsat do fronty s několikaměsíčním předstihem.

Rezervovat se lze POUZE NA SAMOSTATNÁ FOCENÍ nikoliv na rychlofocení!

ceník samostatných focení naleznete ZDE.

Jak termín rezervovat:

Prosím, překlikněte si v kalendáři na daný měsíc, vyberte si zeleně vyznačený den (termíny, které mají jinou, než zelenou barvu, nejsou dostupné), následně se Vám objeví pod kalendářem okýnko s hodinou kde je NUTNÉ označit ještě dostupnou hodinu (že máte hodinu správně označenou poznáte také tak, že ve formuláři se Vám pod kolonkou „počet položek“ objeví číslice 1 a pod nápisem „REZERVACE“ u položky „date“, se objeví Vámi požadované datum) a vyplňte formulář, pak jen vyčkejte na schválení.

Protože je se jedná o elektronický systém výběru termínu, jednou za čas se stane, že se mi dva zákazníčci objednají ve stejný moment na stejný termín a systém po první rezervaci nestihne ještě termín uzavřít pro další, v těchto případech Vás kontaktuji a požádám o výběr jiného termínu.

Do zprávy ve formuláři mi prosím popište o jaké focení se jedná např. narozeninové focení tříleté holčičky Emičky/focení desetidenního chlapečka Filípka atd, můžete sem rovněž popsat, pokud máte nějaké speciální požadavky, oblíbené scény, barvy apod.

Pokud jste rezervaci dokončili správně, přijde Vám potvrzující email a takto učiněnou rezervaci beru automaticky jako závaznou. Pokud Vám na Vámi uvedený email nepřijde zpráva potvrzující Vaši rezervaci, pak rezervace termínu není správně dokončena, pravděpodobně jste nevybrali hodinu a formulář se neodeslal. 

Aktuálně k situaci covid 19:

Vzhledem k aktuální situaci buďte prosím shovívaví, pokud bych musela měnit termín či čas. Sama mám malé děti a stane se, zvláště v této době, že pro nějakou rýmičku nemohou do školky a jsem pak nucena přesouvat termíny na odpoledne či jiný den. Dále bych chtěla apelovat na to, abyste mi na focení chodili pouze stoprocentně zdraví. Pokud Vám hrozí karanténa z důvodu, že jste se setkali s někým pozitivním na covid 19, prosím informujte mě a termín posuneme. Vzhledem k tomu, že máme doma členy rodiny se sníženou imunitou, nerada bych riskovala více, než je nezbytně nutné. Dále Vás chci požádat, abyste na focení přišli s rouškou a tu budete sundávat, pouze na focení. Pokud roušku zapomenete, nic se neděje, věnuji Vám jednorázovou, kterou mám v ateliéru k dispozici. Předem Vám děkuji.

A ještě prosím všechny o přečtení  obchodních podmínek a ceníku, nikoliv pouze slepé zaškrtnutí ve formuláři, vyhneme se tím spoustě dotazům a nedorozuměním.

Pro Vámi zvolený den nebo čas nejsou k dispozici žádné služby.
2021 září
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
srp 30
srp 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
říj 1
říj 2
říj 3
-Dostupné
-Rezervováno
-Nedostupné

Rezervace

Prosím vyberte si den v kalendáři.

formulář

*
*
*
Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram