RODINNÉ FOCENÍ

Rodinné focení je focení zejména rodičů s jejich dětmi. Není vhodné zvolit rodinné focení, pokud je jedním z dětí novorozené miminko. Tam je pak zapotřebí zvolit focení novorozených miminek, kde samozřejmě vždy miminko vyfotím i s rodiči. Můžete se tedy objednat s dětmi staršími než je cca 5 měsíců.

KDY SE NA FOCENÍ OBJEDNÁM?

Protože mám termíny obvykle poměrně dlouho dopředu obsazené, je vhodné se objednat cca dva měsíce před plánovaným focením.

JAK SE OBJEDNAT?

Kontaktovat mě můžete přes email, facebook nebo telefonicky. Domluvíme se v jakém měsíci by se mělo focení konat a já si Vás na daný měsíc napíšu do fronty. Na konci měsíce předcházejícího tomu, kdy se má focení konat, se Vám sama ozvu a dohodneme si konkrétní termín.

JAK SI VYBRAT VHODNÝ TERMÍN?

Aktuálně se mi jako vhodná metoda k domlouvání termínů osvědčil objednávkový kalendář, který vytvářím na těchto stránkách. Na konci předešlého měsíce tedy všem, které mám zapsané ve frontě čekající na termín v následujícím měsíci, rozešlu odkaz na tento objednávkový kalendář, kde jsou vyznačeny volné termíny a vy si pohodlně můžete sami vybrat den, který Vám bude nejlépe vyhovovat a vyplněním krátkého formuláře si tento den rezervujete.


KDY SI UPŘENÍME PODROBNOSTI K FOCENÍ?

Základní informace již od Vás budu vědět z objednávkového formuláře, ale je potřeba den nebo dva před focením si upřesnit, zda budete chtít focení ateliérové nebo venkovní. V případě ateliérového focení si také můžeme upřesnit jaké barvy nebo scény se Vám líbí a nelíbí, abych vymyslela takové focení, se kterým budete maximálně spokojení. Pokud budeme fotit venku, upřeníme si místo, kde se sejdeme.


CO SI VZÍT S SEBOU NA FOCENÍ?

Na focení s sebou můžete vzíz více oblečení a spolu pak vybereme, které je nejvhodnější. Není vhodné oblečení s potisky a obrázky či nápisy, ale spíše jednodušší styl. Pokuste se co nejvíce barevně sladit, aby byly fotky co nejhezčí. Barvy Vašeho oblečení nemusí být u všech členů rodiny totožné, ale měly by k sobě co nejvíce ladit.

PLATBA FOCENÍ

Platba probíhá v hotovosti v den focení. Pokud si vybere více fotografií, než jste si při focení zaplatili, je možné mi doposlat za zbylé fotografie částku na účet. Ceny za konkrétní balíčky a za fotografie nad rámec balíčků vždy najdete v sekci CENÍK.


KDY FOTOGRAFIE UVIDÍM?

Maximálně do tří dnů od focení Vám odešlu odkaz s náhledy. Po načtení galerie náhledů, si sami vyberete fotografie, které budete chtít retušovat. Až bude Váš výběr kompletní, dáte ho jednoduše odeslat a mě se zobrazí datum, kdy jste výběr dokončili. Od tohoto data bude úprava fotografií trvat cca 4-5 týdnů (doba se může lišit v závislosti na aktuální vytíženosti). Hotové retušované fotografie Vám pak odešlu na email přes úschovnu tzn. na email obdržíte odkaz ke stažení.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram