SPECIÁLNÍ ŽENSKÉ FOCENÍ

Připravila jsem si pro Vás, a tím myslím hlavně dámy, takovou novinku.

O CO SE JEDNÁ?


Kdo mě sleduje již dlouho ví, že ne vždy jsem fotila pouze miminka a dětičky či svatby. Vlastně jsem začínala focením žen a až když se narodily moje děti, hodně se má práce začala zaměřovat právě na ty malé a nejmenší modely.
Jenže jak šel čas, focení žen mi začalo chybět. Chtěla jsem to však pojmout trochu jinak než dřív. Nechci z Vás dělat dokonale vyretušované krásky z časopisu. Chtěla bych Vás zachycovat svým pohledem, tak jak Vás vidím já ve Vaší krásné přirozenosti a takové jaké skutečně jste. Nic se nezměnilo na tom, že si stále tak, jako už dříve myslím, že na každé ženě najdu a zachytím krásu, a tak si troufám říct, že se nemusíte bát se mi svěřit.

V ČEM TO BUDE JINÉ NEŽ KLASICKÉ „BALÍČKOVÉ“ FOCENÍ?


Má představa je pojmout to víceméně neformálně, jako hezký holčičí den. Víte, že již od roku 2013, kdy jsem absolvovala vizážistický kurz, často své zákaznice i líčím a češu. V tomto mém novém produktu bude líčení a úprava vlasů automaticky samozřejmostí. Uděláme si takové relaxační dopoledne, kdy Vás nalíčím, upravím vlasy, budeme si povídat a doufám, že se spolu i zasmějeme. Já se pak budu snažit zachytit Vaše úsměvy, detaily, Vaše přednosti a Vaši přirozenost.
Nechci sebe ani Vás omezovat výběrem deseti nebo dvanácti fotek, které budou vyretušované do detailu. Chtěla bych Vám dát mnohem více záběrů, které Vám budu vybírat já. Nebudete se muset bát, že z daného balíčku deseti fotek se Vám tři fotky nebudou líbit a peníze, které jste do tohoto zážitku vložily, budou pryč pro něco, s čím nejste úplně spokojené. Chci Vám poskytnout minimálně 30 záběrů. Často se mi stane, že když musím vybrat z nějakého focení jen deset fotek, je to pro mě velice těžké, protože jich najdu více, které by stály za uchování a které by si zasloužily své místečko v albu. Tady ale udělám vše pro Vaši i mou spokojenost, dostanete mnohem více záběrů a žádná krásná fotka nezůstane někde nevyužitá a neprohlížená.
Protože se nebudete muset zabývat výběrem fotek Vy, ale tuto zodpovědnost na sebe převezmu já, nebudete muset čekat na fotečky x týdnů, ale ráda bych Vám je odeslala v co nejkratší možné době.

JAKÁ BUDE CENA?

Pokud jste dočetly až sem a zaujalo Vás to, co Vám nabízím, určitě se ptáte, kolik něco takového může stát. Stanovit cenu takového focení byl i pro mě velký oříšek. Chtěla bych, aby to pro většinu z Vás bylo cenově reálně dostupné, zároveň musím do ceny promítnout všechnu svou práci, snahu a investice. Po dlouhých úvahách a rozpočítáváni jsem se rozhodla stanovit cenu na 4000 Kč. Jedná se zatím o takovou zaváděcí cenu, která se v budoucnu pravděpodobně bude postupně navyšovat.

No a abyste měly alespoň hrubou představu o tom, co vlastně můžete obdržet, tak Vám tu posílám celou jednu takovou galerii na následujícím odkazu.

 

 

Pokud Vás vše výše zmíněné zaujalo a také byste chtěla mít takové fotky, ozvěte se mi na facebook a věřím že se domluvíme. Je třeba se ozvat s větším předstihem, protože mívám obsazené termíny dlouho dopředu. Budu se na Vás moc a moc těšit, protože jste to právě Vy, má milá zákazničko, díky komu mohu dělat práci, kterou miluji.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram