Svatební focení

Už máte termín svatby a poohlížíte se po fotografovi, nebo jste již na základě referencí rozhodnuti, že chcete svůj důležitý den zvěčnit přímo ode mě? Přečtěte si tento článek, ve kterém jsem na základě zkušeností dala dohromady poznatky a informace, které je dobré před svatebním dnem znát. Předně bych ráda upozornila na novinku a sice, že střední a velké svatební balíčky, fotíme vždy spolu s mým manželem. Je tak zajištěno, že nepromeškáme žádný důležitý moment.

Kdy se objednat?

Protože termíny svateb jsou všem nastávajícím manželům známy poměrně dlouho před konáním obřadu, je dobré objednávat se co nejdříve, abyste měli zajištěno, že již v daný den nebudu fotit jinou svatbu. Proto je ideální objednat se záhy po naplánování termínu Vaší svatby.

Kdy dohodnout podrobnosti?

Pokud jste již objednaní, stačí když si týden před konáním svatby upřesníme kde a kdy se sejdeme a jaký bude průběh celého dne s ohledem na fotografování.

Kdy probíhá platba za focení?

Pokud se předem nedohodneme jinak, platí se v den focení, nebo den předem.

Kdy fotografie uvidím?

Pokud mám svolení k zveřejnění na facebooku, snažím se buď tentýž, nebo následující den udělat nějaké fotky předem, jako „ochutnávku“ a zbylé fotky dodávám do cca 4 týdnů od konání svatby. Fotografie předáváme na flash disku, pouze v případě, že je velice nepohodlné vyzvednutí flash disku např. kvůli vzdálenosti, posíláme přes portál uschovna.cz

Co obsahuje retuš fotografií?

Retuš svatebních fotografií obsahuje úpravu jasu, kontrastu, barevné tonality, kolorování a ořez. Neobsahuje retuš pupínků, úpravu proporcí a jiné složitější retuše.

Kolik fotografií obdržím?

Počet fotografií závisí na zvoleném balíčku. Minimální počet je uvedený u jednotlivých balíčků v ceníku.

 

 

POZOR: Jsem více než ochotná podniknout jakékoliv zajímavé focení, uskutečnit skoro každý Váš nápad, ale svatební fotky jsou především fotky manželů. Nejsem tam přítomná od toho, abych dělala všem svatebčanům rodinné fotografie bez ženicha a nevěsty. Pokud někdo má zájem o párové či rodinné fotografie, ať se prosím zvlášť objedná.

 

 

 

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram