TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

KDY SE NA FOCENÍ OBJEDNÁM?

Doba těhotenského focení je velice individuální. Nejčastěji však fotím okolo 34. týdne. Samozřejmě se jedná o přibližné období focení a můžeme se dle okolností domluvit i jinak. Nejlépe je, když se mi ozvete cca dva měsíce před plánovaným focením, abyste měla jistotu, že pro Vás najdu vhodný termín.

JAK SE OBJEDNAT?

Kontaktovat mě můžete přes email, facebook nebo telefonicky. Domluvíme se v jakém měsíci by se mělo focení konat a já si Vás na daný měsíc napíšu do fronty. Na konci měsíce předcházejícího tomu, kdy se má focení konat, se Vám sama ozvu a dohodneme si konkrétní termín.

JAK SI VYBRAT VHODNÝ TERMÍN?

Aktuálně se mi jako vhodná metoda k domlouvání termínů osvědčil objednávkový kalendář, který vytvářím na těchto stránkách. Na konci předešlého měsíce tedy všem, které mám zapsané ve frontě čekající na termín v následujícím měsíci, rozešlu odkaz na tento objednávkový kalendář, kde jsou vyznačeny volné termíny a vy si pohodlně můžete sami vybrat den, který Vám bude nejlépe vyhovovat a vyplněním krátkého formuláře si tento den rezervujete.


KDY SI UPŘENÍME PODROBNOSTI K FOCENÍ?

Základní informace již od Vás budu vědět z objednávkového formuláře, ale je potřeba den nebo dva před focením si upřesnit, zda budete chtít focení ateliérové nebo venkovní a dále zda si budete přát i líčení nebo účes, či obě varianty. V případě ateliérového focení si také můžeme upřesnit jaké barvy se Vám líbí a nelíbí, abych vymyslela takové focení, se kterým budete maximálně spokojená. Pokud budeme fotit venku, upřeníme si místo, kde se sejdeme.


CO SI VZÍT S SEBOU NA FOCENÍ?

Na focení s sebou můžete vzíz více oblečení, ve kterém se cítíte dobře a spolu pak vybereme, které je nejvhodnější. Samozřejmě mám k dispozici těhotenské šaty i já, které Vám ráda na focení zapůjčím. Je vhodné vzít si s sebou světlé i tmavé spodní prádlo, protože některé šaty prosvítají. 


PLATBA FOCENÍ

Platba probíhá v hotovosti v den focení. Pokud si vybere více fotografií, než jste si při focení zaplatili, je možné mi doposlat za zbylé fotografie částku na účet. Ceny za konkrétní balíčky a za fotografie nad rámec balíčků vždy najdete v sekci CENÍK.


KDY FOTOGRAFIE UVIDÍM?

Maximálně do tří dnů od focení Vám odešlu odkaz s náhledy. Po načtení galerie náhledů, si sami vyberete fotografie, které budete chtít retušovat. Až bude Váš výběr kompletní, dáte ho jednoduše odeslat a mě se zobrazí datum, kdy jste výběr dokončili. Od tohoto data bude úprava fotografií trvat cca 4-5 týdnů (doba se může lišit v závislosti na aktuální vytíženosti). Hotové retušované fotografie Vám pak odešlu na email přes úschovnu tzn. na email obdržíte odkaz ke stažení.


FOTOGRAFIE PŘED A PO V JEDNÉ

Pokud máte zájem o fotografii „před a po“ například kombinaci fotek kdy na jedné ležíte s miminkem v náručí a v odraze této fotky jste ještě těhotná, nebo zkrástka kdy v jedné fotografii se nacházité jednou kdy objímáte bříško a po druhé již s miminkem, musíme se na tomto domluvit již při těhotenském focení a cena této koláže je 500 Kč.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram