Těhotenské focení

Čekáte miminko a zvažujete jestli navštívit nějaký ateliér, abyste měla památku na tyto jedinečné chvíle? Určitě neváhejte a přijďte mne navštívit! Vše co potřebujete vědět najdete níže!

Kdy se objednat?

Káždé „těhulce“ se bříško tvaruje jinak a nedá se proto jednoznačně říct, kdy je nejvhodnější doba pro objednání na fotografování. Často vznikají obavy jako: „Když půjdu později, budu už příliš tlustá“ apod. toho se nemusíte obávat. Každá těhulka se dá hezky zachytit a bříško musí být aspoň trošku vidět. Proto je lépe objednávat se v osmém nebo devátém měsíci těhotenství.

Na fotografování se objednává cca 14 dní předem!

Co si vzít s sebou?

Jedna z prvních otázek, které Vás napadají je, co si s sebou na takové focení přinést. Určitě je lepší vzít si více věcí, než méně. Z oblečení určitě něco světlého, něco tmavšího, abychom mohli případně prostřídat nějaká fotografická pozadí. Na těhotenské focení je dobré brát si upnutá trička, topy pouze přes prsa, košile na knoflíčky, hezké spodní prádlo atd. zkrátka vše, v čem bříško hezky vynikne. Dále můžete vzít něco z dětské výbavičky jako jsou botičky, dětské body apod.

Jak probíhá výběr fotografií k retuši?

Na focení vyfotíme mnoho snímků v nejvyšší „RAW“ kvalitě. z těchto snímků Vám sama vyberu požadovaný počet fotografií k retuši a ty Vám pak podle domluvy zašlu buď elektronicky, nebo si je můžete vyzvednout na DVD. Neposkytuji neupravené fotografie ani nezasílám náhledy. Nemusíte se ale vůbec obávat, že bych vybrala nějaké fotografie, kde Vám to nesluší. Po několikaleté praxi dokáži již dobře odhadnout z jaké fotografie může vzniknout po nějaké lehčí úpravě opravdu dobrý snímek. Vzhledem k této inovaci není vůbec nutné skládat předem zálohu a upravené fotografie obdržíte do 14ti dnů. Platbu je pak možné provést při vyzvedávání DVD s výslednými fotografiemi.

Jak a kdy fotografie obdržím?

Úprava fotografií trvá maximálně 2 týdny. Upravené fotografie, pak vypaluji na DVD. Fotografie standardně NEPŘEDÁVÁM v tištěné formě, ale pouze na DVD. Fotografie v tištěné podobě mohu poskytnout pouze za příplatek. Další možností předání fotografií, zejména pro zákazníky, kteří nejsou z blízkého okolí, je opět zaslání elektronickou formou, nebo zaslání dvd poštou.

Kolik takové fotografování stojí?

Kompletní aktuální ceník naleznete v horní záložce se stejnojmeným názvem.

 

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram