VÁNOČNÍ FOCENÍ 2022

AKTUÁLNÍ INFORMACE K VÁNOČNÍMU FOCENÍ


Do konce roku je stop stav na samostatná delší focení. Vyhlašovat budu v průběhu listopadu a prosince vánoční rychlofocení. Rychlofocení se konají vždy o víkendy nebo státní svátky a NEDÁ se na ně zapsat dříve, než vyhlásím termín. (Opravdu i moje vlastní švagrová a má nejlepší kamarádka si ten termín poctivě ulovily po vyhlášení 🙂 )
Samozřejmě vím, že ty termíny bývají rychle obsazené po jejich vyhlášení a tak prosím nezoufejte, když ho nechytnete hned prvních pár víkendů. Budu se snažit dát termínů co nejvíce bude v mých silách a fotit tak dlouho, abych vyfotila opravdu většinu zákazníků, kteří o to focení stojí.
🤷Termínů tedy bude ještě hodně, ale nejsem schopná Vám dopředu zaručit, že budu fotit ten nebo ten konkrétní den a ani který přesně den budu vyhlašovat termíny. Obvykle vyhlašuji v týdnu termíny na nadcházející víkend.
🎊Pokud jste chtěli jiné, než vánoční focení, mám posledních pár volných míst v lednu, pak až únor.
❤V tomto ročním období mi chodí opravdu neskutečné množství zpráv a nestíhám na ně odepisovat a tím, jak vyhlašuji pravidelně termíny na rychlofocení, tak se ten počet zpráv tak znásobuje, že se mi ty zapomenuté odsouvají někam do propadliště dějin a tak, pokud jsem tímto informativním okénkem nezodpověďela Váš dotaz, nebojte se připomínat.
🙏Zároveň bych chtěla moc požádat o čtení informačních okýnek, nebo informací u vyhlašování termínů. Tím, že termíny bývají rychle obsazené, tak po každém vyhlášení a obsazení termínů mi přijde neuvěřitelné množství postesků, od zákazníků, kteří nestihli ulovit termín a s tím spojených dotazů, zda to opravdu nejde nějak jinak, že nestíháte hlídat facebook apod. Jednoduše, ale není v mých silách na všechny tyto zprávy odpovědět a proto prosím zkuste se nejprve podívat na můj profil. Důležité informace nechávám připnuté hned nahoře.
📲Pokud máte nějaký akutní dotaz týkající se rezervace termínu, nebo čehokoliv dalšího, klidně volejte, protože k těm zprávám se opravdu dostanu tak 2x až 3x do týdne.

VÁNOČNÍ SCÉNY

🎄1. Scéna je tmavší s chaloupkou, stromečkem, červenými dveřmi. U této scény nejsou úplně vhodné celorodinné fotky, spíše jen děti nebo kombinace jeden rodič a dítě. Ale hlavně jsem Vás u této scény chtěla moc poprosit o dozor nad dětmi, aby mi neničily ten umělý sníh. Je to materiál, který se špatně shání a navíc je i dost drahý a já bych si přála, aby zůstal hezký po celou dobu vánočních focení. Udělala jsem v něm vyhrabané cestičky, kde se děti mohou pohybovat a na hraní si mohou půjčit sněhové koule, ale poprosila bych do samotného sněhu neskákat a netrhat ho.
Na tuto scénu bude vhodné obléknout se teple. Působí jako venkovní a tak byste i Vy měli vypadat, jakože jste venku. Hezké budou čepice, šály, svetry, kabátky…. Nějaké dětské kabátky a doplňky budu mít i na zapůjčení. Pokud budete brát botičky, tak čisté a suché, pokud ne, budu fotit tak, aby bosé nožky nebyly vidět.
🎄2. Scéna je na posteli. Tam se může fotit celá rodina. Co se týče oblečení, pokud víte že máte maličké děti, které převlékání nesnášejí a nebo, že bychom to během 20ti minut focení nestíhali, tak klidně oblečení dejte už pod to zimní, abychom na tuto scénu jen sundali nějaké vrstvy a mohlo se fotit. Budou tu hezké jak světlé barvy (fotky budou tón v tónu a bude to vypadat moc pěkně), tak mohou být i typicky vánoční červené, zlaté, spíše teplejší barvy.

Stejně jako tomu bylo loni byly i letos dva typy focení. Bohužel samostatné hodinové vánoční focení je již plně obsazeno a tak pokud jste se v předstihu u mě na něj nezapsali, je Vaší možností dvacetiminutové rychlofocení. Pokud jste u mě zapsaní na samostatné vánoční focení na prosinec, termíny Vám zašlu na konci listopadu.


INFORMACE O RYCHLOFOCENÍ


Mnoho z Vás už u mě bylo a tak mají představu, jak toto focení probíhá, pro ty z Vás, kteří jste u mě ještě nebyli, bych Vám ráda tento druh focení přiblížila.

Jak už název napovídá jeden z rozdílu oproti klasickému focení je čas, který je pro toto focení vymezený. Je to rychlé focení, kdy mi zákazníčci chodí po sobě ve dvacetiminutových rozestupech, přičemž samotné focení trvá zhruba 15 minut a ostatní čas je vymezený zejména na oblečení, svlečení, popř. převlečení, placení a předání si informací. Během doby focení stihneme vyfotit dítě/děti na obou scénách, nebo jen na té, kterou si vyberete (to záleží čistě na Vás) samozřejmě lze vyfotit i fotky rodinné. Rodinné fotky je však vhodnější fotit na scéně s postelí, protože na té tmavší je pro tyto fotky málo prostoru.

Objednávání se na toto focení probíhá na facebooku, po veřejném vyhlášení termínů. Vždy veřejně na zdi vyvěsím termíny se všemi informacemi a Vy mi po té píšete do zpráv, jaký termín a čas se Vám hodí. Nelekejte se když první termíny nechytnete, mám v plánu jich vyhlásit opravdu hodně.

🎄CENA:
/ 1100 Kč
/ 6 fotek v elektronické podobě
/ výběr z náhledů – každá další fotografie v el. podobě 120 Kč. Cena se platí na místě, mějte prosím připravenou hotovost, ideálně přesně. ❤
/ 20 minut focení (zvažte několikrát pokud máte opravdu malé děti nebo děti okolo dvou let, které víte, že nespolupracují, protože v těch dvaceti minutách není moc velký prostor na rozkoukávání)

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram