VÁNOČNÍ FOCENÍ 2021

Protože už se nám opět blíží doba vánočních focení, ráda bych Vám tu popsala, jaké jsou možnosti takového focení a zhruba shrnula informace.

Na letošním vánočním focení budou opět tři scény. Dvě z nich Vám ukáži níže na fotkách, ale jedná se pouze zatím o ilustrativní fotky pro velmi hrubou představu. U scén se ještě budou měnit nějaké dekorace, židle a u scény na posteli prakticky celé pozadí.

2 TYPY FOCENÍ


Jako každý rok, bude u mě probíhat tzv. vánoční rychlofocení, ale letos jsem uvolnila i možnost objednat se na klasické samostatné vánoční focení. Níže Vám popíši, jaký je mezi těmito foceními rozdíl a dále je jen na Vás, pro jaký typ focení se rozhodnete. 🙂

VÁNOČNÍ FOCENÍ FORMOU RYCHLOFOCENÍ


Mnoho z Vás už u mě bylo a tak mají představu, jak toto focení probíhá, pro ty z Vás, kteří jste u mě ještě nebyli, bych Vám ráda tento druh focení přiblížila.

Jak už název napovídá jeden z rozdílu oproti klasickému focení je čas, který je pro toto focení vymezený. Je to rychlé focení, kdy mi zákazníčci chodí po sobě v půlhodinových rozestupech, přičemž samotné focení trvá zhruba 20 minut a ostatní čas je vymezený zejména na oblečení, svlečení, převlečení, placení a předání si informací. Během doby focení stihneme vyfotit dítě/děti na všech třech scénách, nebo jen na těch, které si vyberete (to záleží čistě na Vás) samozřejmě lze vyfotit i fotky rodinné.

Další rozdíl je v kvalitě retuše fotek. U rychlofocení provádím pouze základní úpravy fotografií, jako je světlo, barevná tonalita, jas, kontrast, teplota barev a další. Naopak zde neodstraňuji pupínky, škrábance, modřiny a tetovačky. Kdo již toto focení absolvoval ví, že i tak bývají fotky opravdu moc krásné, jen je vhodné před focením dětem odstranit tetovačky, nebo případně zvolit oblečení tak, aby nebyla vidět odřená kolínka apod.

Objednávání se na toto focení probíhá na facebooku, po veřejném vyhlášení termínů. Vždy veřejně na zdi vyvěsím termíny se všemi informacemi a vy mi po té píšete do zpráv, jaký termín a čas se Vám hodí. Nelekejte se když první termíny nechytnete, mám v plánu jich vyhlásit opravdu hodně a pokud nám do toho neskočí nějaký lockdown, věřím, že se na všechny dostane.

Posledním rozdílem je cena a počet fotek.

Cena letošního rychlofocení bude 1090 Kč a budete si sami ze zaslaných náhledů vybírat 12 fotografií k úpravě. Každá další fotografie nad rámec balíčku pak bude za 100 Kč.


VÁNOČNÍ FOCENÍ FORMOU SAMOSTATNÉHO FOCENÍ

Jeden z rozdílů oproti rychlofocení je tedy již zmíněný čas. Na samostatné focení mám vyčleněnou hodinu. Opět během této doby můžeme dítě/děti/rodinu vyfotit na všech třech scénách, nebo jen na Vámi vybraných. Nicméně nelze zde objednat nějakou jinou, než vánoční scénu (např. narozeninovou). Scény budou jen ty tři, které budu mít nachystané.

Retuš těchto fotek je preciznější. Zahrnuje zjemnění pleti, odstranění pupínků, škrábanců, sjednocení tónu pleti apod.

Objednávání probíhá tak, že mi napíšete v jakém měsíci se bude focení konat (listopad, prosinec) já si Vás na daný měsíc zapíši a pak na konci předešlého měsíce si upřesníme konkrétní termín a čas focení.  

Cena tohoto focení je 1900 Kč a obsahuje 12 retušovaných fotografií, které si sami vybíráte ze zaslaných náhledů. Každá další retušovaná fotografie bude tento rok za 120 Kč.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram