O MNĚ

Pokud jste zavítali právě do této oblasti na mém webu, znamená to, že byste se rádi dozvěděli něco a o mně a za to jsem moc ráda. Abych Vás dlouze nenudila svým životopisem, přejdu k tomu nejpodstatnějšímu.

Jsem fotografka.

Vždy když se mě někdo zeptá, jak dlouho již fotím, nevím přesně ani jak odpovědět. Focení začalo být mým koníčkem, když mi bylo šestnáct let. Od té doby jsem prošla dlouhou cestou učení se, hledání se a jestli jsem si něčím jistá tak tím, že ta cesta zdaleka nekončí.

Začínala jsem focením žen. Bavilo mě glamour focení, focení portrétů a aktů, přirozených i stylizovaných. Takových, kde jsem mohla do fotky dát kus sebe. Abych toto focení dovedla dál, udělala jsem si i vizážistický kurz a krásné klientky jsem i líčila a česala. Naplňovalo mě, že jsem mohla ženám vytvářet krásné vzpomínky a zvedat jim sebevědomí. Ukázat jim, jak je vidím já.

Když jsem se stala maminkou, hodně jsem se zaměřila na newborn a dětskou fotografii. Postupem času jsem zjišťovala, jak velice náročné je toto fotografické odvětví, ale i zde je mým cílem zachycovat jedinečnost prvních okamžiků Vašich miminek a nezapomenutelnost těch neopakovatelných dětských chvil, které tak strašně rychle utíkají. 

Nikdy jsem však nevydržela dlouho pouze u jednoho tématu. Cítím, že kdybych fotila pouze ženy, pouze děti, pouze miminka a nebo pouze svatby, něco by mi chybělo a nebyla bych ve své práci šťastná. Potřebuji mít rozmanitost, zachycovat nejeden druh focení a také jsem moc ráda, že Vás vídám. Že jsem mnoho z Vás fotila jako ženy, které chtěly obdarovat své partnery hezkými glamour fotkami a poté jako těhotné. Zachycovala jsem Vaše miminka i první narozeniny Vašich pokladů. Stala jsem se tak součástí Vašeho života a Vy zase toho mého a za to jsem moc ráda. 

Člověk se má celý život co učit a zdokonalovat a tak i dnes na sobě nepřestávám pracovat a snažím se i já posouvat ostatní fotografy dopředu, stejně tak jako stále ti zkušenější posouvají mě.

Tady se s Vámi ještě podělím o nějaký ten úspěch:

Několikrát se má fotografie objevila mezi top 10 nejlepšími světovými fotografiemi pro daný den:

Na odkaz se můžete podívat zde

Dalším takovým pro mě krásným úspěchem byla spolupráce se svatebním salonem Delta. Paní majitelka mi velice ochotně zapůjčila hned troje překrásné šaty, abych mohla s krásnou slečnou realizovat svou fantazii. Stránky tohoto skvělého salónu naleznete ZDE

 

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram