RYCHLOFOCENÍ

CO JE RYCHLOFOCENÍ?

Několikrát do roka pro Vás vymýšlím akční focení dětiček. Jedná se o různé tématické scény, kdy Vaše děti vyfotím obvykle na dvou až třech připravených scénách. Veškeré informace, týkající se konkrétního rychlofocení, zveřejňuji vždy spolu s vyhlášením termínů na své facebookové stránce.

Tato akční focení nezahrnují klasickou retuš, jako nabízím v balíčcích samostatného focení. Zahrnují pouze základní úpravy jasu, kontrastu, tonality apod. Neobsahují ale žádné retušování modřin, pupínků, škrábanců apod. Na každého mám vyhraněných asi 20 minut, proto je důležité dorazit včas.

JAK SE NA FOCENÍ OBJEDNAT

Termíny vyhlašuji veřejně na facebookových stránkách. Termíny nelze rezervovat předem a ani se předem objednat. Vždy vyhlásím termín a časy na své facebookové stránce spolu se všemi potřebnými informacemi a Vy mi prostřednictvím zprávy taktéž na facebooku napíšete, jaký termín a čas se Vám hodí. Následně příspěvek upravím a k časům dopíšu Vaše jména, tak se můžete ujistit, že jste zapsaní tam, kde jste chtěli být.

KOLIK FOCENÍ STOJÍ

Cena je spolu s ostatními informacemi vždy uveřejněná spolu s vyhlášením termínů. Je proměnlivá dle aktuálně použitých pláten a scén a platí se tentýž den na místě. Určitě, kdo už u mě na nějakém podobném focení byl, ví, že to opravdu stojí za to.

CO SI VZÍT S SEBOU

Na focení vzhledem k tomu, jak krátký čas pro každého mám, je vhodné dorazit již v oblečení, ve kterém se budete fotit a pokud není vysloveně uvedeno jinak, fotí se na boso. Není problém udělat v tyto tématické focení i rodinnou fotku, ale plátna jsou malá, proto maximálně rodiče a děti. K dispozici mám i narozeninová čísla či umělý dort, pokud to někdo chce či potřebuje pojmout, jako narozeninové focení a nechce se objednávat na dražší samostatné focení.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram